Fotowoltaika - zielona energia dla Ciebie

Od maja 2020 firma Sparkpol została partnerem biznesowym firmy Zielona Energia Sp. z o.o.. Firma Zielona Energia Sp. z o.o. jest wiodącą firmą z sektora energetyki odnawialnej. Firma ukierunkowana jest na instalacje fotowoltaiczne. Dzięki fotowoltaice otrzymujecie Państwo energię ze słońca dla swoich domów, gospodarstw czy przedsiębiorstw.

Czym się zajmujemy ?

Specjalnością firmy Firma Zielona Energia Sp. z o.o. jest projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych. W branży działamy od 2014 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy już setki projektów. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy liczba ta stale wzrasta! Fotowoltaika to rozwiązanie innowacyjne i niezawodne, które pozwala znacznie ograniczyć rachunki za prąd. Przetworzona przez instalację energia słoneczna może całkowicie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną. Oferujemy moduły, które objęte są gwarancją do 25 lat. Koszty instalacji zwracają się po około 4-7 latach, a następnie pozostaje czysty zysk w postaci niemalże darmowego prądu.

Oferujemy kompleksowe usługi, które skierowane są do klientów indywidualnych i firm. Tworzymy także instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zielona Energia stawia na wysoką jakość produktów i usług. Zawsze dostosowujemy warunki oferty do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów poprzez wykonanie dokładnej analizy. Na jej podstawie możemy wybrać właściwą wielkość i moc instalacji, a także dopasować odpowiednie moduły zawierające krzemowe ogniwa fotowoltaiczne i rozplanować ich rozmieszczenie. Swoje usługi wykonujemy kompleksowo, począwszy od doboru i projektowania instalacji fotowoltaicznych poprzez ich montaż, a na końcu przyłączenie do zakładu energetycznego.

Chętnie udzielamy klientom porad i odpowiadamy na pytania dotyczące fotowoltaiki, a także finansowania – w tym dofinansowanie/dopłaty Mój Prąd. Oferujemy bezpłatne audyty!

 

Przydatne linki:

Zielona Energia Dotacje mój prąd Dotacje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska

 

Właścicielem firmy P.H.U. Sparkpol jest Andrzej Szczupak. Firma posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu i wykonastwie instalacji fotowoltaicznych, przemysłowych, biurowych, socjalnych, sieci nN i SN.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
mgr inż. Andrzej Szczupak